MICKY

22 Eyl

Micky Yoo-chun’u da, Sungkyunkwan Skandalı’nın Lee Seon-joon’unu da seviyorum (Temelde aynı insan olsa da, ayrı ayrı seviyorum hahahah). Yoo-chun’u sevmemin sebeplerinden biri de kıt aklına rağmen (belki de bu yüzden bilemiyorum) çok saf bir vatandaş olması.

Geçenlerde Yoo-chun’un eski pop grubu DBSK’yla ilgili bir video arşivi keşfettiğimden bahsetmiştim. İşte mutlu mesut o videoyu mu bu videoyu mu izlesem de gülsem diye gönül eğlendiriyordum o aralar. Sonra canım sıkkın olduğu bir ara dedim ki açayım bir Micky videosu da günüm şenlensin, gülme krizine gireyim. Baktım Micky’nin hayat hikayesi videosu var, oooo çocukluk hikayelerinden komik ne vardır zaten diyerek balıklama atladım. Meğer ben ne sazanmışım! Meğer ben mutsuz olduğum zamanlarda izlediğim en komik videoların bile hüzünlü hale dönüştüğünü ne çabuk unutmuşum. Benim tepemdeki Murphy kanunu bulutunun dağıldığını sanmıştım ama nerdee!

Velhasıl yaklaşık 5 dakikalık şu videoyu nasıl izlediğimi hayal edebilirsiniz sanırım. Videonun başında Yoo-chun’un birkaç sene önceki çaylak dönemini görüp gevrek bir gülümsemeyle bekleyen bunusevdim… Videonun sonunda Yoo-chun’un titreyen sesini ilk defa duymanın verdiği şaşkınlıktan ne yağacağını şaşırmış bir bunusevdim…aglak ahjumma seni bulacagim kadiin Ayrıca yine aynı bunusevdim, video boyunca ağlak bir suratla Çunçun’un hikayesini dinleyen ahjummayı gerçekten öldürmek istedi! Evet işte bu cani ruhum, o an mümkün olsa o kadının kafasına uygun ebatta bir kova bulup yarısına kadar su doldurup (miktar çok önemli) kafasını tüm güçle suya bastırıp, bir yandan da çırpınan vücuduyla eş zamanlı olarak bir Kakılmış muamelesiyle kafasını sallarken “Hieyyyytt bunu hakettin leyn, senin yüzünden ne izlediğimi anlayamadım!” şeklinde haykırmak istedi. Oh rahatladım şimdi.

Anlayacağınız Yoo-chun’un hayatı hiç de beklendiği gibi afilli değilmiş. Bu zavallı 6. sınıftayken ailesi para kazanmak için Amerika’ya göç etmiş, ama daha beter hale gelmişler ve sonunda anne babası boşanmış. Yoo-chun ve erkek kardeşi Yoo-hwan da annesinin de babasının da çocuklara bakmaya pek hevesli olmamaları yüzünden arada savrulup gitmişler. Bu yüzden Yoo-chun Amerika’dan resmen nefret ediyor. İşin kötü yanı Kore’ye ilk geldiğinde kardeşi Yoo-hwan orada kalmış. Daha sonra grubuyla beraber iş için Amerika’ya gittiklerinde bir süre kardeşiyle kalmış ve ayrılırken kardeşi bayağı ağlamış falan..

micky ağlarmış daYoo-chun videonun sonunda kardeşine sesleniyor: “Sana bakabilmek için şu an çok çalışıyorum”

Neyse işte. Normal şartlar altında ben bu videonun linkini sağ üst köşeye yazar ve geçer, sizi hiç uğraştırmazdım 🙂 Ama yine geçenlerde şöyle bir haber okudum. Yoo-chun’un kardeşi de Kore’ye dönmüştü zaten. Hatta bir dizide de oynuyormuş şu an. Kardeşi bir arabayı çok beğendiğini abisi Yoo-chun’a söylemiş. Bir BMW’ydi yanlış hatırlamıyorsam. Yoo-chun da kardeşine o arabayı satın almış.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: