BABY & I

22 Eyl

babyandi

 

Size komik bir şey söyleyeyim, ilk defa bir bebek için film izledim. Moon Manson’ı size takdim etmekten mutluluk duyarım. Karşınızda sevimli bebek 🙂 21 Mart 2007 doğumluymuş ve film çekildiğinde 15 aylıkmış. Filmde kendisini bir komedyen seslendirmiş.

moon manson'un şirin fotoğrafı 

Filmden de bahsedeyim. Bir caddeden geçen  fıstık gibi kızların içinden bizim eleman Joon-soo ve arkadaşları birini seçmeye çalışmaktadırlar. Sonra bizimki aradığını bulur, en şişman ve çirkin olanı. Ve sorar: Memenizden süt alabilir miyim? Tokadı yer haliyle, akabinde sırtındaki dünya tatlısı bebeği görürüz. Lise öğrencisi olan hırçın delikanlı meğer genç bir babaymış da kendinin bile haberi yokmuş..

moon manson'ı sevmeyen..

Jang Geun-seok başrolde olunca pek çok kişi tahminimce onun yüzünden izlemiştir bu filmi. Ben niye bir bebek için bir buçuk saat harcadım. Değdi mi? Kesinlikleee! Bebeğin surat ifadelerini öyle yakalamışlar ki, zannedersiniz rol yapıyor. Büyüyünce alasını yapar o. Ben ne zaman bebeksever oldum bilmiyorum. Galiba Moon Manson’ı gördükten sonra.

Bir de garip bir kız var. Çok zekiymiş. Joon-soo’yu görür görmez ondan hoşlandı. Bu her sevdiği kişinin oğlanın, öğretmenin hemen resmini çekiyor telefon rehberine koymak için. Diğer garip huyu sigara içen birini görünce saymaya başlıyor: İçinde 20.000 zehir var, ağız kanseri, yutak kanseri, akciğer kanseri… İki tek atanlara: Alkol beyaz kan hücreleri sayısını azaltır, muhakeme yeteneğini köreltir, sinir sistemine…

Neyse ailesi Joon-soo’yu kendi haline bırakıp evden ayrılıyorlar, o derece bıkmışlar. Bu akıllı da elinde bir bebek, o bebeğin ondan olduğunu söyleyen bir notla kalakalıyor. Parası yok, ama bebekle bunu kimse işe kabul etmiyor, okula almıyorlar. Bir tek o garip kız ve öğretmeni yardım ediyor. Ama her şeye rağmen Joon-soo bebeğinden vazgeçmiyor.

moon manson bebek star 

Şöyle bir ingilizce altyazılı olarak filmin linki, isteyenlere.

moon manson, yerim seni sosis 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: